Psychologická poradna v Olomouci


individuální, partnerská, manželská a rodinná


Mgr. Zdeněk Myslikovjan


O mně
Novinky
Poradenství
Testy
Kurzy
Zajímavosti
Ke stažení
Astrologické služby
Obědnávky a ceny
Kontakt
Zdeněk Myslikovjan

Zdeněk Myslikovjan

tel.: 608 230 237

ZÁKLADNÍ TYPY LIDSKÉ OSOBNOSTI, JAK JSOU UTVÁŘENY NAŠIMI STRACHY A ÚZKOSTMI A PŘEVAHOU URČITÉHO ŽIVLU V HOROSKOPUMísto konání kurzu: AB CENTRUM, Kosmonautů 8, Olomouc

Lektoři kurzu: Mgr. Zdeněk Myslikovjan, Mgr. Ida Myslikovjanová

Cena kurzu: 1. 200 Kč

Program:    Každý z nás trpí určitou formou strachu, která určuje, ke kterému typu osobnosti inklinujeme. Jsem obsedantní typ, který chce mít věci pod kontrolou a potřebuje své jistoty, nebo jeho protipól - typ hysteroidní, který upřednostňuje změnu, riziko a dobrodružství? Nebo jsem typ depresivní, který žije svůj život skrze životy jiných lidí, či jeho protiklad - typ schizoidní, který je odtažitý a vystačí si sám? A jak vůbec tyto typy vznikají, čím se vyznačují a jaké dopady mají v běžném životě a partnerských vztazích? Není žádným tajemstvím, že každý z těchto typů osobnosti má blízko k určitému živlu, který v horoskopu převažuje. Kromě nesmírně zajímavé teorie, která nám pomůže pochopit nejen nás samotné, ale i druhé lidi, si každý z účastníků odnese dotazníky, pomocí kterých získá přehled, ke kterému typu náleží jak on sám, tak i jeho blízcí.
   Kurz je určen pro všechny, kdo se chtějí dozvědět něco o tom, jak funguje lidská psychika a jak ovlivňuje životy naše a našich blízkých.

Termín: sobota 20. 10. 2018 od 9.00 hod. do 16.00 hod.

Přihlášky: Mgr. Ida Myslikovjanová, Nábřeží 9, 772 00 Olomouc
tel. 608 426 823

  Platbu za kurzovné je třeba uskutečnit do 10. 10. 2018.

  Při zrušení účasti na kurzu (nejpozději 48 hodin před kurzem) je stornovací poplatek 50% kurzovného.

Způsob platby: a) v hotovosti
b) na účet 201 485 307 / 0300

Copyright © 2008 Michal Hanusek